Letní camp Běžecké školy 2018 - dárkový poukaz

Stručný popis: Letní camp 4. – 11.8.2018 v Sokolově za speciální předprodejovou cenu

Dostupnost: skladem

Cena: 7 500 Kč konečná cena

Umístění Letní camp Běžecké školy 2018 - dárkový poukaz

Pro koho je camp vhodný?

-       začátečníci získají mnoho poznatků a nových zkušeností, aby se po návratu domů mohli svému novému koníčku věnovat bezpečně a s radostí

-       pokročilejší se zrychlí, naučí se některým novým technikám a dostanou fundované odpovědi na všechny své otázky

-       všichni ale získají spoustu zážitků a nových kamarádů, vymění si zkušenosti s ostatními „stejně postiženými“ během, a stráví několik dnů  relaxací a sportem ve skvělé společnosti!

 

V programu celotýdenního campu jsou oblíbené ranní rozcvičky, společné výběhy, výuka běžeckého stylu, individuální natáčení a zhodnocení stylu každého z účastníků a konzultace, intervalový trénink, výuka běhu s holemi, cvičení, pravidelné večerní přednášky – besedy, test na dráze, výlet na speciálních velkých koloběžkách, bosý den, testování běžeckých bot Salming a Vibram Five Fingers... a mnoho dalšího.

 

Ubytování: máme rezervované celé přízemí v nově rekonstruované ubytovně ve sportovním areálu Baník Sokolov. Pokoje jsou po 2 (3), všechny mají vlastní koupelnu a WC, na pokoji je lednice. V areálu jsou 2 restaurace, v jedné z nich je možno objednat společné snídaně (od min. 8 osob) ve formě bohatého bufetu. Venkovního sezení u druhé jsme využívali k večeřím (grilují) a večerním přednáškám a povídání. Na obědy chodili účastníci do různých okolních restaurací, doporučíme vám ty, které byly nejoblíbenější. Přímo v areálu jsou hřiště na různé druhy sportů, tenisové kurty a běžecká dráha, hned naproti  koupaliště s čistou pitnou vodou, v nejbližším okolí cyklostezky vhodné i pro in-line.

 

 
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k Letní camp Běžecké školy ...